Arısan HAKKIMIZDA

2001 yılında ARISAN ASANSÖR SAN. TİC. Olarak Erkan Arı (Genel. Müdür) tarafından kurulan şahıs şirketi 2003 yılında Kocaeli ilinde şube açarak genişlemiştir. 2005 yılında ARISAN ASANSÖR ELEKTRİK METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak ünvan ve statü değiştiren şirketimiz asansör sektöründe lokomotif firma olma amacıyla aynı yıl içerisinde uluslararası ve ulusal geçerliliği olan belgelerini tamamlamış ve büyük bir hızla sistemini yeni kanun ve yönetmeliklere uygun hale getirmiştir. 2006 yılında Ankara bölge şubesini faaliyete geçirmesiyle firmamız yurt içi yapılanmasına büyütmeye devam etmiştir. 2011 yılı kuruluşunun 10. yılından sonra uluslararası projelere imza atarak genişlemesini sürdürmektedir.

Arısan VİZYON MİSYON

Asansör sektörü Türkiye'nin yükselen yıldızı olmaya adaydır. Asansörler günümüzde her an kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle yerel yönetmeliklerin güçlendirilmesi ve ulusal-uluslararası standartların etkin olarak uygulanması sektörde bilinci arttırmış olup asansörlerde güvenlik ve kalite arayışı ön plana çıkmıştır. Özellikle akıllı bina sistemlerine asansörün entegrasyonu aranılan özellikler arasına girmiştir. Tüm bu şartlar çerçevesinde asansör sektöründe kaliteli ürünler üretmek, maliyeti minimuma çekerek pazar payını arttırmak, standartlara uygun asansörler ve satış sonrası hizmetler oluşturmak en önemli unsurlardır. Firmamız eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün lokomotif firmaları arasında yer alacaktır. Tüm personelimizin katılımı ile kalite yönetim sisteminin uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için; personelimize sonsuz güven duymaktayız. Üretmenin, üretirken geliştirmenin hep birlikte tadını çıkartalım.

+
TAMAMLANMIŞ PROJE
DEVAM EDEN PROJELER
MEMNUN MÜŞTERİ
BİN+ KİŞİ
HER GÜN ARISAN ASANSÖR KULLANIYOR

Kalite Politikamız ve Belgelerimiz

ARISAN MARKA TESCİL
ARISAN MARKA TESCİL

ARISAN MARKA TESCİL

AREX MARKA TESCİL

AREX MARKA TESCİL

Asansör Zemin Kaplama

CE BELGESİ

HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

ISO 9001-2015

ISO 9001-2015

SANAYİ SİCİL BELGESİ

SANAYİ SİCİL BELGESİ

AB TASARIM İNCELEMEL
AB TASARIM İNCELEME
AB TASARIM İNCELEME

AB TASARIM İNCELEME

KUYU DİBİ YAŞAM BOŞLUĞU

KUYU DİBİ YAŞAM BOŞLUĞU

MAKİNE DAİRESİ BOYUTLARI

MAKİNE DAİRESİ BOYUTLARI

ÜST GÜVENLİK BOŞLUĞU

ÜST GÜVENLİK BOŞLUĞU

İNSAN KAYNAKLARI VE İŞ OLANAKLARI

İnsan Kaynakları uygulamalarımızla ilgili her türlü davranış, çalışma ve ilişkilerimizde;

  • Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutmak
  • Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak
  • Tüm çalışanlarımızın, "insana" ve "sürekli gelişime" odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak "İnsan Kaynakları" uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını şirketimize kazandırmak,
  • Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli bir işbirliği kurmak,
  • Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak "insana yatırım" yapmak,
  • Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak "verimlilik", "karlılık", "müşteri memnuniyeti" gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek.