HİZMETLERİMİZ

Montaj

Deneyimli ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder.

BAKIM VE TEKNİK SERVİS

Asansör bakım ve teknik servis hizmeti, asansör hizmetinin bütününü kapsayan sadece asansör montajı ile kalmayan bir hizmettir. Firmamız verdiği hizmetleri, güvenlik ve kalite temelli gerçekleştirmektedir.


Asansör periyodik bakımlarının mevzuata uygun olarak aylık ve yıllık olarak yapılması yasal bir zorunluluktur.

İMALAT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Volutpat lacus laoreet non curabitur gravida arcu ac tortor. Lorem donec massa sapien faucibus et molestie ac feugiat.

PROJELENDİRME

Üretimi gerçekleşecek olan asansör kabini, süspansiyonu, ağırlık karkası ve aksamları, müşterilerimiz tarafından istenilen özelliklere ve kuyu ölçülerine göre en ideal asansör ebatı tasarlanarak projelendirilmekte ve müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Müşterilerimiz asansör kabin projesini inceleyip, onayladıktan sonra mühendislerimiz ve teknik ekibimizin hazırlamış olduğu üretim programına alınır

MODERNİZASYON

Asansör sektöründeki deneyimlerimiz neticesinde siz değerli müşterilerimize asansör modernizasyon hizmeti vermekteyiz. Asansörün en ince detayına kadar incelenip planlamalar yapılmakta ve sizlere yapılacaklar teklif olarak sunulmaktadır. Teklif onayınızdan sonra en kısa sürede asansörünüz en modern asansör haline getirilmektedir.

TESCİL(ETİKET) İŞLEMLERİ

Alanında uzman ve yetkili mühendisler tarafından, periyodik kontrolü yapılan her asansöre; kırmızı, yeşil, mavi ve sarı renkli etiketler yapıştırılır.

Kırmızı Etiket : Can ve mal güvenliğiniz için yüksek risk tespit edilen ve kısa zamanda giderilmesi istenen asansörlere yapıştırılan etiket türüdür.

Sarı Etiket: Asansör denetimleri sonucunda can ve mal güvenliği için sorun teşkil eden asansörlere yapıştırılan bir etiket türüdür.

Mavi Etiket: Uzman kontrol tarafından yapılan test neticesinde, can ve mal güvenliği için hafif kusur oluşturacak asansörlere yapıştırılan etikettir.

Yeşil Etiket:Uzman mühendisler tarafından yapılan test ve denetimler neticesinde, can ve mal güvenliğiniz için hiçbir risk taşımayan ve uygun olan asansörlere yapıştırılan bir etiket türüdür.