Arısan
 
Arısan
ANASAYFA ASANSÖR HAKKINDA İLETİŞİM
Arex
 
Kullanım Şartları

www.arisanasansor.com.tr ("Web Sitesi") sitesine eriştiğinizde aşağıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve bağlı kalacağınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.
1- Aksi belirtilmediği sürece site içerisinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin telif hakkı Arısan Asansöre aittir.
Arısan Asansör' ün lisanslı markalarını sattığı ürünlerin görselleri, logo ve ünvanları ilgili şirketlerin tescili altındadır.
Bu materyallerin yeniden dağıtımı, kopyalanması ancak ilgili şirketin iznine bağlıdır.
2- Web sitesinden yararlanma sorumluluğu kullanıcıya aittir. Web sitesi içerisinde yer alan bilgiler genel teamüller doğrultusunda oluşturulmuştur.
3- Web sitesinde yer alan bilgilerle kullanıcının yapacağı işlemler sonucunda uğrayacağı zararlardan dolayı Arısan Asansör sorumlu kabul edilemez.
4- Üçüncü bir siteye Arısan Asansör tarafından verilen veya başka sitelerde yer alan Arısan Asansör bağlantılarının güvenliğini Arısan Asansör kabul etmez.
5- Bu sitelere erişimde kullanıcının uğrayacağı zarar ve ziyandan dolay Arısan Asansör sorumlu tutulamaz.
6- Yayınlanan içeriğin kesintiye uğramasından, gecikmesinden veya hatalı olmasından dolayı Arısan Asansör hiçbir şekilde sorumlu değildir.
7- Arısan Asansör yukarıda yer alan bu maddeleri haber verme zorunluluğu olmadan değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

 

 
ARI MAGAZİN ARI DESTEK
Web Tasarım Marjin.Net
Bu site içinde yeralan bütün görsel ve metinsel dokümanlar Arısan'a aittir. Her hakkı saklıdır 2012 © Gizlilik | Kullanım Şartları | Site Haritası